Novinky a zaujímavosti

Novinky a zaujímavosti 

 • 0 Recenze

  Najtichší prístroj na svetovom trhu, 46 dB pri 75% odsávaní, silná odsávacia bezuhlíková turbína, 40.000 ot./min., ručný diel je ľahučký ako pierko (pod 100 g). Softwér prístroja umožňuje kontrolu sáčku v odsávaní, kontrolu teploty odsávacej turbíny, nastavenie tónu prístroja, nastavenie sily osvetlenia 3 LED svetiel na konci ručného dielu u frézky.

  1 699,00 € skladom
  skladom
 • 0 Recenze

  !!!NOVINKA!!! Sinus II obsahuje najnovšiu technológiu bezuhlíkových prístrojov pre mikromotory a odsávacie motory. Je úplne nehlučný s veľkým výkonom 60 mBar odsávania a hlučnosti 46 dB pri 75 % odsávaní. Kontrolný program pre plnosť sáčku a teploty odsávacej turbíny. Obsluha cez dotykový displej.

  1 550,00 € 1 590,00 € skladom
  Znížená cena
  skladom
 • 0 Recenze

  "NOVINKA" Voetcare je veľmi účinný prášok bielych kryštálov kyseliny bórovej, ktorá je všeobecne preslávená tzv "bórovou vodou", Používa sa účinne na potiace nohy a zapáchajúcu obuv. Obsah 40 g

  16,00 € skladom
  skladom
 • 0 Recenze

  Zmäkčovač nechtov a kože sa používa predovšetkým u zarastnutých nechtov a kurích ôk. Zmäkčí necht  i valové lôžko a po dobo pôsobenia uľahčí prácu.  Pôsobí už cca po 5 minútach. Necht zmäkne, je ohybnejší a dá sa ľahšie vystrihnúť, resp. upraviť. 

  7,50 € skladom
  skladom
 • 0 Recenze

   Marsal drôtikové špony sú kvalitné drôtikové špony  pre použitie v ortonoxii k rovnaniu zarastených nechtov. Hrúbka slučky a špony je 0,30, 0,40 alebo 0,50 mm a dá sa použiť ku každému šponovaniu nechtov od najslabších až tvrdé a silné nechty. Pedikúra a šponovanie nechtov patrí k sebe.

  48,00 € skladom
  skladom
 • 0 Recenze

  Dia twister hybrid je nová frézka s povrchem diamantových a keramických prvků a zaručuje bezvadné boušení s prodlouženou dobou trvanlivosti. O proti čepičkovým bruskám i pro dlouho životnost i levnější. Důležitá je sterilizovatelnost a dlouhá životnost. Průmer 10 mm.

  40,00 € skladom
  skladom
 • 0 Recenze

  Výborný sťahovač čepeliek z držiaku skalpelu s úschovným kontajnerom. Už si neporežete prsty!  

  9,00 € skladom
  skladom
 • 0 Recenze

  Nástroj na  kožičku, obojstranný, 14 cm

  5,00 € 10,00 € skladom
  Znížená cena
  skladom
 • 0 Recenze

  Podotronic Vario slučuje obě technologie pro přístrojovou pedikúru. Integrované odsávání i mlhový postřik. Ideální přístroj pro zkušené pedikérky. Jednoduchá obsluha, hezký dezign, made in Germany.

  2 990,00 € skladom
  skladom
Zobrazených 1 - 9 z 9 položiek