Brúsky na pedikúru a manikúru

Pedikúra a manikúra s našimi prístrojmi uľahčí Vašu prácu. Ponúkame Vám kvalitné brúsky pre pedikúru a manikúru. Naše brúsky predstavujú špičku na svetovom trhu v starostlivosti o nechty. Máte možnosť si vybrať z prístrojov na manikúru, pedikúru, sterilizátor, ultrazvukový prístroj, exkluzívne profesionálne prístroje a v neposlednom rade ďalšie kozmetické a lekárske prístroje.

Je pedikúra alebo manikúra Váš odbor?

Pozrite sa na našu ponuku prístrojov na manikúru, pedikúru, nechty, profil a domácu starostlivosť a nájdete všetko čo budete potrebovať. Ponúkané brúsky pre pedikúru zodpovedajú najnovším technológiám, vrátene tichých odsávacích motorov, dotykového displeja a iných vymožeností. Brúsky na pedikúru a manikúru sa ovládajú cez dotykový displej. Samozrejmosťou brúsky pre pedikúru a manikúru sú aj pamäte a nastavené otáčky odsávania.

Moderná pedikúra sa nezaobíde bez brúsky s odsávaním alebo prístroje s postrekom. Do prístrojov máme k dispozícii rôzne vrecúška do odsávania. V prípade opráv poskytujeme náhradný prístroj počas doby opravy.

Brúska pre pedikuru s odsávaním 

 • 0 Recenze

  Jarní akcia! NOVINKA od firmy Berchtold preslávená svojimi spoľahlivými prístrojmi bez veľkých opráv má prístroje s novou generáciou bez údržbových a bez uhlíkových odsávacích motorov. Brúska pre pedikúru podoQ s novou technológiou bez uhlíkových motorov a obsluhou cez dotykový display,  vpravo aj vľavo točivý, 1000 W a viacstupňové silné odsávanie sa dá...

  1 390,00 € skladom
  skladom
 • 0 Recenze

  Najtichší prístroj na svetovom trhu, 46 dB pri 75% odsávaní, silná odsávacia bezuhlíková turbína, 40.000 ot./min., ručný diel je ľahučký ako pierko (pod 100 g). Softwér prístroja umožňuje kontrolu sáčku v odsávaní, kontrolu teploty odsávacej turbíny, nastavenie tónu prístroja, nastavenie sily osvetlenia 3 LED svetiel na konci ručného dielu u frézky.

  1 699,00 € skladom
  skladom
 • 0 Recenze

  Nesrovnatelně ten nejlepší přístroj v nabídce, nesrovnatelný s ostatními přístroji na trhu!!! . Záruka 24 měsíců!!!

  1 860,00 € skladom
  skladom
 • 0 Recenze

  !!!NOVINKA!!! Sinus II obsahuje najnovšiu technológiu bezuhlíkových prístrojov pre mikromotory a odsávacie motory. Je úplne nehlučný s veľkým výkonom 60 mBar odsávania a hlučnosti 46 dB pri 75 % odsávaní. Kontrolný program pre plnosť sáčku a teploty odsávacej turbíny. Obsluha cez dotykový displej.

  1 550,00 € 1 590,00 € skladom
  Znížená cena
  skladom
 • 0 Recenze

  Sinus III obsahuje najnovšiu technológiu bezuhlíkových prístrojov pre mikromotory a odsávacie motory. Je úplne nehlučný s veľkým výkonom 60 mBar odsávania a hlučnosti 46 dB pri 75 % odsávaní. Kontrolný program pre plnosť sáčku a teploty odsávacej turbíny. Obsluha cez dotykový displej.

  1 450,00 € skladom
  skladom
 • 0 Recenze

  Podoclassicfile 30, má 30 000 ot./min. hodí sa aj optimálne pre manikúru ale aj mobilná pedikúra uvíta prístroj vzhľadom k veľkosti prístroja. Pekný dizajn s digitálnym počtom otáčok. Obsluha je rýchla a jednoduchá cez ovládač pre chod vľavo a vpravo a počet otáčok, druhý ovládač je pre nastavenie odsávania.

  990,00 € skladom
  skladom
 • 0 Recenze

  Podotronic A 500 je bruska v našej širokej ponuke. Absolútne tichý a výkonný prístroj. Presvedčte sa!

  1 290,00 € dodanie do 21 dní
  dodanie do 21 dní
 • 0 Recenze

  Prístroj Pedo Sprint 100 SP je profesionálny prístroj s výnimočne prepracovanou technikou a aj dizajnom.

  1 520,00 € dodávka do 12 dnů
  dodávka do 12 dnů
 • 0 Recenze

  Podotronic Vario slučuje obě technologie pro přístrojovou pedikúru. Integrované odsávání i mlhový postřik. Ideální přístroj pro zkušené pedikérky. Jednoduchá obsluha, hezký dezign, made in Germany.

  2 990,00 € skladom
  skladom
Zobrazených 1 - 9 z 9 položiek