Rotačné nástroje

Je pedikúra alebo manikúra Váš odbor? Pokiaľ vlastníte niektorý z prístrojov na pedikúru alebo manikúru, nemala by Vám chýbať zásoba rôznych frézok. Ponúkame Vám diamantové a tvrdokovové frézy rôznych veľkostí a druhov. Nechýbajú tu ani celé sady, ktoré si môžete u nás zakúpiť. Tvrdokovové frézky majú dlhú životnosť a sterilizácia Vám zaistí 100 % istotu podľa hygienických predpisov.

 

Špeciálne frézky na gélové nechty, sady frézok pre diabetikov, účinné brúsky na zatvrdnutú kožu, krúžkové nože na kurie oká, diamantové špičky na vybrúsenie prasklín.

 

Predávame iba kvalitné brúsky známych výrobcov Busch, Edenta AG, Accurata, Medin a.s.

 

Žiadna pedikúra alebo manikúra sa nezaobíde bez ponuky od nás. Presvedčte sa sami!

Samozrejme sú aj frézky sterilizovateľné. Náš sterilizátor Melag 75 Vám zaistí dokonalú sterilizáciu.

Rotačné nástroje 

Podkategórie

 • Diamantové frézky

  Diamantové frézky.

  Diamantové frézky sú obľúbeným nástrojom ku každodennému použitiu. Samozrejme sú sterilizovateľné. U nás si môžete vybrať zo širokého sortimentu nielen tvarov brúsok ale aj ich povrchových úprav od jemných až do super hrubých. Jemné frézky sa používajú na uhladenie kože a na úpravu nechtov. Jemné frézky si môžete vybrať v každej veľkosti a v rôznych tvaroch k rôznym úkonom. Stredne hrubé diamantové frézky sa používajú na odstránenie tenšej vrstvy hrubej kože na pätách a otlakoch, poprípade na zníženie nechtu. Hrubé diamantové frézky slúžia k zníženiu hrubých plesňových nechtov a tvrdej a hrubej kože na chodidlách. Na úpravu nechtov sa osvedčili diamantové frézky kužeľového tvaru s označením S848, ktoré máme v troch veľkostiach. Na hrubú kožu na chodidlách sú najúčinnejšie diamantové frézky Diatwister a Diatwister hybrid. Tieto sa dajú na rozdiel od čiapočkových frézok pohodlne sterilizovať.

 • Tvrdokovové frézky

  Tvrdokovové karbidové frézky.

  Tvrdokovové karbidové frézky sú výhodným a užitočným doplnkom Vašich zostavách fréz. Samozrejme sú tvrdokovové karbidové frézky ponúkané v rôznych tvaroch a v rôznej hrubosti pre použitie k rôznym úkonom pre pedikérku. Malé guľaté karbidové frézky s rezomsa dajú použiť k vyčisteniu valov nechtov ale aj na kurie oká. Na kurie oká je veľmi vhodný aj krúžkový nôž hladký alebo ozubený. Na hrubú kožu na chodidlách a pätách je veľmi účinná S6075/060. Manikérky používajú na gélové nechty S5410/060 alebo S5220/060.

 • Frézy ostatné

  Frézy ostatné pre pedikúru.

  Frézky ostatné pre ďalšie úkony denného použitia ako sú čiapočkové brúsky na chodidlá a päty, frézky na vyleštenie nechtov, alebo keramické poupe k šetrnému odstráneniu kožky. Ponúkame aj diamantovú čiapočkovú frézu Medcap. Diamantová čiapočka Medcap sa vyznačuje dlhou životnosťou a je sterilizovateľná v každom sterilizátore. Počiatočný vyšší náklad na Medcap frézku sa vám skoro vráti dlhou životnosťou frézky.

 • Keramické frézky

  Keramické frézky najvyššej kvality pre potreby pedikúry a manikúry ako alternatíva ku karbidovým frézkam. Špeciálne vysoko výkonné frézky s nízkou váhou prinášajú pre ošetrovaného značne jemnejšie a príjemnejší pocit. Využitie predovšetkým u ošetrovaných s alergiou na kovy. Dezinfekcia i sterilizácia je odporúčaná. Sú vhodné pre silne hrubé nechty, hrubú kožu na chodlech. Výborne sa hodí pre manikérky k odbrúsenie UV-gélu alebo akrylu. Neuspávají sa, nevybruje, nízke zahrievanie ako u diamantov a karbidových frézok. Vysoká rezistencia voči dezinfekčným prostriedkom. Absolútne tá najvyššia kvalita pre Vašu prácu.

 • Sady a stojany

  Sady a stojany.

  V tejto kategórii Vám ponúkame doplnky k manipulácii s frézkami a celé sady frézok. Veľký výber rôznych zostáv frézok Vám umožnia všetky úkony na chodidlách a nechtoch, stačí si len vybrať. Pre pedikérky, ktoré iba začínajú je vhodná veľká zostava frézok, ktorá im dá možnosť si z výberu vyskúšať, ktorá frézka im sadne do ruky. Kombinované zostavy z diamantových a karbidových frézok alebo iba karbidových frézok, či frézky pre diabetických zákazníkov.

  Dôležité sú aj stojany na frézky, kde uskladňujete Vaše vysterilizované.