Náhradné prístroje po dobu opravy.

Náhradné prístroje po dobu opravy poskytujeme v dobe záruky zadarmo, v pozáručnej dobe ponúkame rôzne prístroje za rôznu cenu na dobu opravy Vášho prístroja. Náhradný prístroj Vám zaistí pokračovanie Vašej práce bez veľkého výpadku. Prístroje posielame Českou poštou obchodným balíkom, ktorý Vám zaručí dodanie do 24 hodín. Náhradný prístroj si môžete vyzdvihnúť okamžite v Prahe alebo v Chodovej Planej alebo počkať na zaslanie poštou. Brúsky na pedikúru zasielajte späť vyčistené a bez vrecúška v odsávaní. Hláste tiež eventuálnu poruchu alebo pripomienku k prevádzke brúsky na nechty. Očakávame i šetrné zaobchádzanie s prístrojom na pedikúru po dobu, než ho budete zase vracať. Eventuálne poškodenie náhradnej brúsky na nechty zavinené nedostatočnou údržbou alebo obsluhou inou, ako je v návode na použitie Vám bude účtovaná.

Prístroje počas doby opravy 

 • 0 Recenze

  Podoclassicfile 30 je nový prístroj takmer nepoužitý, V záručnej dobe je prístroj na zapožičanie bezplatne, v pozáručnej dobe je poplatok 80 EUR po dobu opravy. Prístroj sa vracia riadne zabalený v originálnom kartóne, vyčistený a bez vrecka. Za spôsobené škody na prístroji ručí zákazník. Náklady s poštovným a balným sú platené zákazníkom.

  80,00 € skladom
  skladom
 • 0 Recenze

  S 35 Berchtold je kvalitný prístroj na pedikúru. 

  60,00 € skladom
  skladom
 • 0 Recenze

  Staršie a hlučnejšie prístroje Berchtold AS32 a Sueda 381 sú v záručnej dobe zadarmo, v pozáručnej dobe je poplatok 40,00 EUR po dobu opravy. Prístroje sa vracajú vyčistené a bez vrecka v odsávaní. Dopravu hradí zákazník.

  40,00 € skladom
  skladom
Zobrazených 1 - 3 z 3 položiek