Pedikúra a manikúra je živnosť, pre ktorú dodávame väčšinu produktov. Naša spoločnosť sa taktiež zaoberá starostlivosťou o nohy. Ponúkame Vám 3TO kombinované a Marsal drôtové špony pre úpravu nechtov spolu s kurzami na aplikáciu týchto špon. Ďalej si u nás môžete zakúpiť ortézy, balzamy a protiplesňové prostriedky.

Ortézy, špony 

Podkategórie

 • 3TO Combiped špony
  3TO Combiped špony kombinované sú druhý stupeň v liečení zarastených nechtov. Nemali by u Vás chýbať.
 • Marsal drôtikové špony

  Táto technika sa má použiť iba vtedy, ak sa bežným spôsobom ošetrenia (čistenia) valu mechanickou cestou nedosiahlo žiadaného účinku. Náklady by mali byť čo najmenšie. Najnižšie náklady na špony sú s obojstrannou Fraserovou šponou, ale ich upevnenie a zhotovenie je pre laika dosť ťažké. Preto sa presadili špony VHO, dnes 3TO špony, ktoré sú síce o niečo drahšie pri nákupe, ale majú výhodu polotovaru a jednoduchšie a kvalitnejšie upevnenie.

  V niektorých prípadoch sa odporúča pre zosilnenie nechtov zhotoviť čiastočnú protézu nechtu. Toto zosilnenie (protéza) nechtu je takzvaná „štetečková metóda“. Je vhodná pre šupinaté nechty , lámavé nechty a veľmi tenké nechty k zvýšeniu stability nechtu. Osvedčil sa aj tzv. nechtový klin alebo zasunutie silikónovej trubičky medzi val a necht. Sapex pedikúra má viac ako 20 ročné skúsenosti.

  V zásade platí, že drôtikové špony sú najúčinnejšie a najlacnejšie pri nákupe, pretože nie sú len na jedno použitie. Sapex pedikúra Vás to naučí. Sme vo výučbe špon s odstupom tí najskúsenejší a s našimi skúsenosťami dostanete precíznu výučbu.

 • Kurzy na špony

  Kurzy na drôtikové špony.

  Absolvujte u nás kurz na drôtikové špony. Kurzy na drôtikové špony prebehnú v Bratislave od 8:30 do 17:00 s prestávkou na obed. Školenie môže prebehnúť aj vo Vašom salóne za určitých okolností. V cene kurzu na drôtikové špony je zahrnutý aj cvičný materiál a 5 „ostrých“ špon (25 €) k aplikácii na zákazníka, návody na použitie 3TO Podofix, 3TO Combiped a drôtikových špon. Ovládanie aplikácie drôtikových špon je dnes skoro samozrejmosťou v službe pre zákazníka. 50 % starších zákazníkov má pleseň nechtov a tým značne zvýšené riziko zarastajúcich nechtov. Zvýšte Vašu profesionalitu a tým dosiahnete ešte väčšieho uznania Vašich ošetrovaných zákazníkov a zvýšite Váš príjem. Rovnanie nechtov nie je jednostranné ošetrenie, ale zákazník sa musí podrobiť viacerým Vašim zákrokom. Aj predajom protiplesňových prostriedkov získate ďalší prameň príjmov.

 • Ortézy

  Ortézy.

  Pomáhajte klientom a naučte sa používať ortéza k rovnaniu a starostlivosti o zdeformované chodidlá a prsty. Naučte sa formovanie ortéz v špeciálnom kurze a pripravte pre zákazníka jeho špeciálnu ortézu na mieru. Ponúkame ortéznu hmotu v rôznych baleniach a v rôznej konzistencii. Dôležitým produktom je Unguisan slúžiaci hneď niekoľkým možnostiam a aj k náhrade nechtu.

 • Balzamy
  Starostlivosť o nohy sa nezaobíde bez rôznych balzamov a krémov na popraskané päty, upotené nohy a suchú pokožku.
 • Orthopedické pomôcky

  Ortopedické pomôcky.

  Široká paleta ortopedických pomôcok vrátane vankúšikov na ochranu kurích ôk , narovnávače prstov, ochrany Haluxu a mnoho iných potrebných pomôcok. Určite si vyberiete z nášho veľkého sortimentu aj pre Vás. Výhodné balenie a nízka cena jednotlivých produktov upúta Vašu pozornosť.

 • Protiplesňové prostriedky

  Protiplesňové prostriedky.

  Takmer 50 % starších občanov trpí plesňovými chorobami nechtov na rukách aj nohách. Naše protiplesňové prostriedky úplne výrazne pomáhajú pri odporúčanom používaniu k výborným výsledkom a veľa zákazníkov používa naše prostriedky pravidelne. Yavatop tinktúra je už cez 20 rokov osvedčená na pleseň nechtov, Yavatop creme a Fudes Creme sa používa hlavne na kožu medzi nechty. Voetcare kryštály výborne znižujú potenie nôh a odstraňujú zápach z topánok.

Zobrazených 1 - 1 z 1 položky