Táto technika sa má použiť iba vtedy, ak sa bežným spôsobom ošetrenia (čistenia) valu mechanickou cestou nedosiahlo žiadaného účinku. Náklady by mali byť čo najmenšie. Najnižšie náklady na špony sú s obojstrannou Fraserovou šponou, ale ich upevnenie a zhotovenie je pre laika dosť ťažké. Preto sa presadili špony VHO, dnes 3TO špony, ktoré sú síce o niečo drahšie pri nákupe, ale majú výhodu polotovaru a jednoduchšie a kvalitnejšie upevnenie.

V niektorých prípadoch sa odporúča pre zosilnenie nechtov zhotoviť čiastočnú protézu nechtu. Toto zosilnenie (protéza) nechtu je takzvaná „štetečková metóda“. Je vhodná pre šupinaté nechty , lámavé nechty a veľmi tenké nechty k zvýšeniu stability nechtu. Osvedčil sa aj tzv. nechtový klin alebo zasunutie silikónovej trubičky medzi val a necht. Sapex pedikúra má viac ako 20 ročné skúsenosti.

V zásade platí, že drôtikové špony sú najúčinnejšie a najlacnejšie pri nákupe, pretože nie sú len na jedno použitie. Sapex pedikúra Vás to naučí. Sme vo výučbe špon s odstupom tí najskúsenejší a s našimi skúsenosťami dostanete precíznu výučbu.

Marsal drôtikové špony  

Zobrazených 1 - 8 z 8 položiek