Skalpely.

Ponúkané skalpely sú chirurgickým náradím najvyššej kvality a zaručujú pri správnom zaobchádzaní aj Vašu kvalitnú prácu. Vybrali sme pre Vás skalpely firmy Medin, ktorá už desaťročia vyrába chirurgické nástroje najvyššej kvality. Perfektné ostrie a dlhá životnosť sú garantované výrobcom. Samozrejme sa dajú po určitej dobe opätovne nabrúsiť. Dodržujte hygienické predpisy v čistení nástrojov a dezinfekcii. Nezabudnite nástroje postriekané krvou sterilizovať. Odporúča sa ostré nástroje, ako kliešte na nechty a skalpely nesterilizovať na 180° C, ale šetrne na 160º C na 60 minút. Ešte vhodnejšie pre ostré nástroje je autokláv pri teplotách okolo 124° C.

Skalpely 

 • 0 Recenze

  Držiak na výmenné skalpelové žiletky a rôzne žiletky. Nepostrádateľný nástroj v každej pedikúre. Jednorazové žiletky sa dajú po niekoľkonásobnom použití vysterilizovať. Samotný držiak však tiež. Výrobky sú z kvalitného nerezu a používajú sa štandardne v profesionálnej pedikúre. Vyberte si tvat čepelek.

  11,20 € skladom
  skladom
 • 0 Recenze

  Credo Solingen najvyššej kvality, sterilizovateľný. Masívny držiak Vám zabezpečí kvalitnú prácu na zákazníkovi. Výrobok má certifikát ako výrobok špičkovej kvality zo Solingenu a zaisťuje optimálne uchytenie originálnych žiletiek Credo Solingen a tým aj kvalitu Vašej práce.

  18,00 € skladom
  skladom
 • 0 Recenze

  Žiletky do creda, 1x balení po 10 ks

  2,80 € skladom
  skladom
Zobrazených 1 - 3 z 3 položiek