Kvalitné brúsky pre pedikúru a manikúru

 • Pedikúra a manikúra s našimi prístrojmi uľahčí Vašu prácu. Ponúkame Vám kvalitné brúsky pre pedikúru a manikúru. Naše prístroje predstavujú špičku na svetovom trhu. Máte možnosť si vybrať z prístrojov na manikúru, pedikúru, sterilizátory, ultrazvuky, exkluzívne profesionálne prístroje a v neposlednom rade ďalšie kozmetické a lekárske prístroje. Je pedikura a alebo manikura Váš odbor? Pozrite sa na našu ponuku a nájdete všetko čo budete potrebovať.

Brúsky,prístroje 

Podkategórie

 • Brúska pre pedikuru s odsávaním

  Brúsky na pedikúru a manikúru

  Pedikúra a manikúra s našimi prístrojmi uľahčí Vašu prácu. Ponúkame Vám kvalitné brúsky pre pedikúru a manikúru. Naše brúsky predstavujú špičku na svetovom trhu v starostlivosti o nechty. Máte možnosť si vybrať z prístrojov na manikúru, pedikúru, sterilizátor, ultrazvukový prístroj, exkluzívne profesionálne prístroje a v neposlednom rade ďalšie kozmetické a lekárske prístroje.

  Je pedikúra alebo manikúra Váš odbor?

  Pozrite sa na našu ponuku prístrojov na manikúru, pedikúru, nechty, profil a domácu starostlivosť a nájdete všetko čo budete potrebovať. Ponúkané brúsky pre pedikúru zodpovedajú najnovším technológiám, vrátene tichých odsávacích motorov, dotykového displeja a iných vymožeností. Brúsky na pedikúru a manikúru sa ovládajú cez dotykový displej. Samozrejmosťou brúsky pre pedikúru a manikúru sú aj pamäte a nastavené otáčky odsávania.

  Moderná pedikúra sa nezaobíde bez brúsky s odsávaním alebo prístroje s postrekom. Do prístrojov máme k dispozícii rôzne vrecúška do odsávania. V prípade opráv poskytujeme náhradný prístroj počas doby opravy.

 • Prenájom prístroje pro pedikúru

  Novinka – opäť sme obnovili prenájom prístrojov za mesačné nájomné vo výške 90 až 170 eur  podľa výberu prístroja. K dispozícii sú rôzne prístroje. Podoclassicfile 30 až po Sueda VacS. Prístroje na pedikúru majú 30000 až 40000 ot./min., silné odsávanie a ľahučký mikromotor. Ak nájomná doba prekročí dobu 13 mesiacov, môžete si prístroj odkúpiť za 1 euro. Prenájom  prebehne bez väčších problémov do niekoľkých dní. Túto službu sme obnovili pre záujem zákaznikov.  Spojte sa s nami a my Vám poradíme. K prenájmu sú k dispozícii od jednoduchého prístroja bez väčších elektronických výhod ako sú pamäte a dotykový dispej.  Jednoduchým  ovládaním dvoma kolieskami  nastavíte silu odsávania a počet a smer otáčiek. Môžete sa aj rozhodnúť pre exkluzívnejšie prístroje s pamäťou a inými elektronickými výhodami v prevádzke. Doba prenájmu je minimálne 1 rok a po 13 mesiacoch si môžete prístroj za 1 euro odkúpiť.

 • Brúska pre pedikuru s postrekem

  Brúsky pre pedikúru so sprejom

  Choďte s dobou, naučte sa využívať novú, šetrnejšiu a rýchlejšiu metódu prístrojovej pedikúry!!! Brúsky pre pedikúru s postrekom zaručujú tichá chod prístroja a rýchlejšiu a príjemnejšiu prácu a pocity zákazníka. Presvedčte sa sami. Prístroje pre pedikúru s postrekom sú výkonnejšie ako prístroje s odsávaním, sú tichšie a zaručujú úplnú bezprašnosť. Miesto ošetrenia je chladené a nehrozí popálenie zákazníka a je možne použiť vyšších otáčok fréz. Za prácu s brúskou s postrekom Vám bude každý zákazník vďačný.

  Brúsky so sprejom pre pedikúru sú ďalším pokrokom v oblasti pedikúry. Boli vyvinuté na základe zubárskych brúsok, ktoré vyžadujú vysoké otáčky nad 50.000 ot/min. a nesmú zub rozohriať a pacienta tak spáliť a spôsobiť mu bolesť. Na tomto princípe pracujú brúsky so sprejom a chladí brúsené miesto nielen sprejom, ale z väčšej časti prúdom vzduchu rozprašujúcim vodu z nádržky.

  Práca s brúskou so sprejom je zo začiatku trochu náročnejšia ako s prístrojom s odsávaním, ale je to ako so všetkým, je potrebné si na túto techniku zvyknúť. Budete ju ovládať práve tak rýchlo ako ste sa naučili aj iné veci. Samozrejme sa vyrábajú aj frézky väčších rozmerov, ktoré sú vo vnútri duté a kvapalina a vzduch účinne zasahujú miesto brúsenia.

  Špeciálne odľahčené frézky diatwister sú tie najúčinnejšie na stvrdnutú kožu na pätách. Výhoda diamantových frézok oproti brúsnym čiapočkám je ich sterilizácia a dlhá životnosť. Frézky pre prístroje so sprejom sa vyrábajú tiež v rôznych veľkostiach, tvaroch a z rôznych materiálov.

 • Exkluzívne profesionálne brúsky

  Exkluzívne profesionálne brúsky na pedikúru

  Exkluzívne profesionálne brúsky na pedikúru pre náročné salóny a výbornou obsluhou pre vybranú klientelu. Nielen dizajn, ale predovšetkým kombinácia brúsky s postrekom a odsávaním alebo vysokootáčkových prístrojov, ktoré sú na úrovni dentálnych zariadení. Malá poruchovosť vďaka pohonu vzduchom, bez mikromotorov a odsávacích motorov.

  Je vhodný pre salóny s viacerými pracoviskami pre pedikúru. Jeden kompresor s 30 l môže zásobovať vzduchom až 10 pracovísk, menší kompresor s 9 litrami zvládne bez prídavného zásobníku ľahko 4 pracoviská. Kompresor sa dá umiestniť v samostatnej miestnosti a pomocou tenkých hadíc rozviesť k jednotlivým pracoviskám.

  Kompresory sú tzv. suché kompresory, t.j. bez olejového mazania a tým zaručujú úplne čistý vzduch dodávaný k pohonu ručných dielov. Ďalšou výhodou sú ľahučké ručné diely bez ťažkej odsávacej hadice, iba slabá hadička so vzduchom a sprejom a tá nezaťažuje Vaše zápästie. Skrinka je vybavená troma rôznymi ručnými dielmi. Ručný diel pre normálne frézky, na ktoré ste zvyknuté od odsávacích prístrojov. Ďalší ručný diel je turbínkový až do 450.000 otáčok, kde pracujete absolútne bez tlaku na frézku a na základe týchto vysokých otáčok je pre pacienta ošetrenie absolútne bezbolestné a tým aj príjemné. Tretí ručný diel je trojfunkčná tryska k rýchlemu vyčistenie valu, bez pridania spreja k okamžitému vysušeniu a odstráneniu všetkých nečistôt. Výhody vzduchového pohonu sú v tom, že nepotrebujete elektrický pohon mikromotoru, zmenšuje sa váha ručného dielu a celý systém je skoro bez údržby a zaisťuje bezporuchový chod Vašej praxe. Nižšie náklady na prevádzku sú viditeľné, ale predovšetkým si uľahčíte prácu a lepšie ošetríte zákazníka.

 • Brúsky bez odsávania

  Brúsky bez odsávania

  Brúsky bez odsávania vhodné pre mobilnú pedikúru alebo manikúru s odsávaním zabudovaným v stoloch. Sú vhodné pre ich menšie rozmery a váhu. Brúsky na nechty pre manikúru a pedikúru v rôznych cenových reláciách a rôzneho designu s rôznymi technickými možnosťami. Brúsky bez odsávania sa dajú veľmi dobre použiť na pracoviskách, kde v stolíku na manikúru je zabudované odsávanie. Neodporúča sa používať v uzatvorených priestoroch a bez ochrannej masky. Zbrúsený prach môže ohroziť Vaše zdravie a extrémnom prípade aj rozšírenie plesne. Dávajte pozor na svoje zdravie a zdravie zákazníka a používajte brúsky bez odsávania len s odsávaním v stolíkoch alebo vo voľnej prírode. Jemný prach zbrúsenej kože sa usadí všade a okrem zdravotného hľadiska je tu ešte negatívne estetický prejav. Odporúča sa navlhčiť pred každým úkonom, ľahko navlhčiť kožu a tým zabrániť tej najväčšej prašnosti.

 • Použité prístroje, kresla, nábytok

  Použité přístroje, nábytek, křesla, vždy po prohlídce u výrobce

 • Sterilizátory

  Sterilizátory pre pedikúru.

  Nutnou podmienkou pre sterilizáciu Vašich nástrojov je sterilizátor Melag 75.  Každá hygiene je s ním spokojná. Sterilizácia nástrojov Vám zaistí komfortné hygienické podmienky. Prenášanie plesne a iných bakteriologicky závadných prvkov je sterilizáciou nástrojov vylúčené. Dodržujte vždy patričnú čistotu nielen nástrojov, ale aj podlahy, stolčeku a stoličiek. Nástroje skladujte vždy v uzatvorenej kazete. Správny postup prípravy nástrojov pre pedikérske a manikérske úkony sa dajú zhrnúť do niekoľko viet. Ako prvé by malo byť mechanické očistenie frézok  mosadznou kefkou pod tečúcou vodou a nasledovné čistenie v ultrazvukovom prístroji. Potom sa frézky a iné inštrumenty opláchnu  pod tečúcou vodou a vysušia pred vložením do sterilizátora pre pedikúru. Osušenie pred sterilizáciou je dôležité. Nie všetky nástroje sú 100 % nerezové a prenášala by sa rez pri sterilizácii na iné 100 % nerezové nástroje.  Sterilizátor na pedikúru musí byť pred vlastnou sterilizáciou rozohriaty na 180°C, trvá to napr. u sterilizátora pre pedikúru Melag 75 asi 20 minút.  Doba samotnej sterilizácie je stanovená na 20 minút, to znamená, že ak dáte nástroje do nevyhriateho prístroje Melag 75, musíte nastaviť dobu sterilizácie na najmenej 40 minút, aby sterilizácia prebehla v sterilizátore Melag 75 v poriadku.  Istá je druhá variant, keď počkáte so sterilizáciou do ohriatia prístroja na prevádzkovú teplotu a nasledovne vložíte nástroje do sterilizátora a nastavíte dobu sterilizácie na 25 minút. Aj tu je potrebné počítať s malým ochladením vo vnútri sterilizátora vložením studených nástrojov. Sterilizátor Melag 75 je účinný a spoľahlivý pomocník vo Vašej pracovni. Dbajte na vloženie úplne čistých nástrojov do sterilizátora Melag 75, inak príde k zapečeniu nečistoty do inštrumentov. Len dôkladné očistenie nástrojov ultrazvukom Vám zaistí vlastnú sterilizáciu a predĺži životnosť nástrojov.
  Ako ďalšou možnosťou je používanie ku sterilizácii parné autoklávy, ktoré sú k nástrojom šetrnejšie, nakoľko sa používajú teploty okolo 124º C. Je potrebné ale nástroje alebo frézky baliť do plastových sáčikov vzhľadom na možnú koróziu.

 • Ultrazvukové prístroje

  Ultrazvukové prístroje

  Ultrazvukový prístroje komfortní riešenie k čisteniu nástrojov. Takto vyčistené nástroje Vám vydržia a zostanú ostré. Pozrite sa do výberu rôznych ultrazvukových prístrojov a určite  si vyberiete ten správny pre Vaše potreby. Dezinfekčná nádoba, ultrazvukový prístroj a sterilizátor patrí do každej pedikúry a zaistí Vám tu najvyššiu možnú hygienu a zabránia akémukoľvek prenosu baktérií, vírusov a nečistôt. Medzi ultrazvukovými prístrojmi existujú obrovské rozdiely v cene, vo výkone, v obsahu kúpele a aj v dobe, za akú sa nástroje vyčistia. Plastové ultrazvukové prístroje sa hodia pre domáce použitie. Hygienicky nezávadný je ultrazvukový prístroj z nerezu vrátane sitka v kúpeli ultrazvuku. Trvanlivosť a  výkon kovových ultrazvukových prístrojov je nepomerne vyššia ako je to u lacných plastových. Cena za ultrazvukový prístroj od 0,5 l obsahu sa pohybuje od 150 až do 1200 €, výkon ultrazvuku 40 W až do 600 W. Niektoré ultrazvukové prístroje sú vybavené vyhrievaním na určitú teplotu, ktorá zvýhodňuje a urýchľuje dezinfekčný  proces v ultrazvukovom prístroji. Dôležitá je aj tekutina v ultrazvukovom prístroji, ktorá by sa mala skladať z vodovodnej vody z 97 % a 3% špeciálnej vody pre ultrazvukové prístroje, ako je napr. Elma alebo Emag. Tekutina sa musí pri viditeľnom znečistení vymeniť. Pri nepretržitej prevádzke je treba dbať na to, aby sa tekutina neprehriala blízko k bodu varu. Dávajte pozor, ultrazvukový prístroj môže inštrumenty aj značne ohriať. Používajte k odobraniu nástrojov z ultrazvukového prístroja vždy pinzetu.
  Brúsky pre manikúru s odsávaním aj bez odsávania. Vyberte si z našej ponuky spoľahlivých prístrojov. Pre naše brúsky pre pedikúru zaisťujeme záručný a pozáručný servis. U prístrojov bez odsávania je treba chrániť svoje zdravie a pracovať výhradne s rúškou. Aj váš klient by nemal byť bez rúšky. Existujú tiež rôzne náhrady za odsávanie, ktoré čiastočne zabránia úniku prachu do okolia. Pre manikúru sú v predaji stolčeky s odsávaním.

 • Prístroje na manikúru

  Brúsky pre manikúru

  Brúsky bez odsávania vhodné pre manikúru s odsávaním zabudovaným v stoloch. Sú vhodné pre ich menšie rozmery i váhu, Brúsky na nechty pre manikúru sa predávajú v rôznych cenových reláciách a rôznom designu s rôznymi technickými možnosťami. Brúsky bez odsávania sa dajú veľmi dobre použiť na pracoviskách, kde v stolčeku na manikúru je zabudované odsávanie. Neodporúča sa používanie v uzavretých priestoroch a bez ochrannej masky a odsávania v stolčeku. Odbrúsený prach môže ohroziť Vaše zdravie a v extrémnom prípade aj rozšírenie plesne.Dbajte na svoje zdravie i zdravie zákazníka a používajte brúsky bez odsávania len s odsávaním v stolčekoch alebo vo voľnej prírode. Jemný prach z odbrúsenej kože sa usadí všade a okrom zdravotného hľadiska je tu ešte negatívny estetický prejav. Odporúča sa pred každým úkonom ľahko kožu navlhčiť s tým zabrániť tej najväčšej prašnosti.

 • Vrecká k prístrojom

  Vrecúška k prístrojom.

  Vrecúška k rôznym prístrojom z našej ponuky. Ponúkame ich v rôznych typoch a množstvách. Môžete si vybrať medzi normálnymi hygienickými vrecúškami alebo zdravotníckymi vrecúškami zodpovedajúcim pre hygienu v nemocniciach. Vrecúška pre nemocnice máme pre prístroje Podotronic a Hadewe, ktoré majú aj certifikáciu zdravotníckych prístrojov podľa EU normy tríedy 2A spĺňa 93/42/EHS, EN 60601-1, CE 0482.

 • Prístroje počas doby opravy

  Náhradné prístroje po dobu opravy.

  Náhradné prístroje po dobu opravy poskytujeme v dobe záruky zadarmo, v pozáručnej dobe ponúkame rôzne prístroje za rôznu cenu na dobu opravy Vášho prístroja. Náhradný prístroj Vám zaistí pokračovanie Vašej práce bez veľkého výpadku. Prístroje posielame Českou poštou obchodným balíkom, ktorý Vám zaručí dodanie do 24 hodín. Náhradný prístroj si môžete vyzdvihnúť okamžite v Prahe alebo v Chodovej Planej alebo počkať na zaslanie poštou. Brúsky na pedikúru zasielajte späť vyčistené a bez vrecúška v odsávaní. Hláste tiež eventuálnu poruchu alebo pripomienku k prevádzke brúsky na nechty. Očakávame i šetrné zaobchádzanie s prístrojom na pedikúru po dobu, než ho budete zase vracať. Eventuálne poškodenie náhradnej brúsky na nechty zavinené nedostatočnou údržbou alebo obsluhou inou, ako je v návode na použitie Vám bude účtovaná.

 • Čalúnenie kresiel a stoličiek

  Zajišťujeme nové čalounění Vašich křesel, židliček, popř. jiného zařízení. Odvedeme špičkovou práci k Vaší spokojenosti.