Kvalitné náradie a pomôcky na pedikúru: Kliešte, nožnice a skalpely

Náradie, nožničky, kliešte pre manikúru a pedikúru? Ak hľadáte náradie a pomôcky, tak ste tu na správnom mieste. Naša spoločnosť ponúka skalpely v rôznych veľkostiach,  kliešte na nechty a kožtičku, nožničky na nechty, nožničky na kožtičku, učebnice, príručky, plagáty a mnoho ďalšieho kvalitného tovaru. Pomôcky na pedikúru a manikúru ponúkame v rôznych veľkostiach a od rôznych výrobcov, ale vždy len kvalitné a vyskúšané inštrumenty a pomôcky pre manikúru a pedikúru.

Väčšina klieští na nechty je vyrobená v Solingenu u kvalitných výrobcov s dlhou tradíciou ako sú Robuso, Doco, Erbe, Becker-Manicure a pod. Kliešte na nechty, nožničky na kožtičku alebo nožničky na nechty spĺňajú všetky európske normy o kvalite a výrobcovia majú CE certifikáciu.

Náradie,pomôcky 

Podkategórie

 • Kliešte na nechty

  Kliešte na nechty.

  Kliešte na nechty dodávame od popredných výrobcov v Solingene. Vysoká kvalita je pre dlhodobé užívanie, výrobky sú kontrolované skúšobnými inštitúciami a sú certifikované ako CE výrobky. Kliešte na nechty výrobcov zo Solingenu sa vyznačujú bezchybným designom, dlhou životnosťou a prvotriednou spoľahlivosťou. Kliešte na nechty ponúkame v niekoľkých variantoch a rôznych tvarov. Samozrejme ponúkame kliešte na nechty jednočapové, ale aj kĺbové kliešte na nechty s prevodom. Kliešte na nechty s prevodom Vám uľahčia prácu, pretože nemusíte vynaložiť silu k odstrihnutiu nechtu. Vďaka rôznym tvarom klieští si môžete aj vybrať medzi kliešťami na nechty zarastenými alebo pre diabetikov. Kliešte na nechty zarastené majú tenké a dlhé ostrie, kliešte pre diabetikov sú zaoblené bez hrán. Kúpte si u nás kliešte na nechty zo Solingenu a budete určite spokojní. Nepredávame tovar určený pre domáce potreby z niklu a chrómované, ktoré nie sú vhodne pre sterilizáciu, predávame len profi nástroje. Tešíme sa na Vaše objednávky.

 • Kliešte na kožičku

  Kliešte na kožtičku.

  Kliešte na kožtičku dodávame od popredných výrobcov v Solingene. Vysoká kvalita je pre dlhodobé užívanie. Výrobky sú kontrolované skúšobnými inštitúciami a sú certifikované ako CE výrobky. Vysoká kvalita, výborné spracovanie a design je známy u výrobkov klieští na kožtičku od výrobcov zo Solingenu. Kliešte na kožtičku ponúkame v podobe tradičných klieští, ale ponúkame aj obľúbené kliešte na kožtičku očkové. Aj rôzne tvary ostria a ich rôzna dĺžka Vám uľahčia výber klieští na kožtičku u nás. Nepredávame tovar určený pre domáce potreby z niklu a chrómované, ktoré nie sú vhodne pre sterilizáciu, predávame len profi nástroje. Nakupujte u nás a budete spokojní.

 • Nožnice na nechty

  Nožničky na nechty.

  Nožničky na nechty v rôznych tvaroch a konštrukcia pre rôzne silné nechty, s dlhším alebo kratším ostrím. Kvalitné produkty zo Solingenu Vám zaručia precízne strihanie nechtov a kvality Vám zaistí dlhodobú životnosť. Povrchové spracovanie a design odpovedá určite Vašim požiadavkám na nožničky na nechty pre Vaše potreby. Ak sa ostrie po dlhej dobe otupí, tak sa dajú kedykoľvek znova naostriť. Neváhajte a využite našu ponuku na kvalitné nožničky ne nechty, zaručujeme Vám perfektnú kvalitu a dlhodobú životnosť. Nepredávame tovar určený pre domáce potreby z niklu a chrómované, ktoré nie sú vhodne pre sterilizáciu, predávame len profi nástroje.

 • Nožnice na kožičku

  Nožničky na kožtičku.

  Nožničky na kožtičku z produkcie solingenských výrobcov zaručuje neustále vysokú kvalitu. Kontrolovaná výroba so svetoznámou tradíciou. Vybrali sme pre Vás nožničky na kožtičku extra tenké s precíznym ostrím pre perfektné odstrihnutie kožtičky. Vysoká kvalita a nároky na nožničky na kožtičku je zo Solingenu známa a určite splní Vaše očakávania. Neváhajte a kúpte si nožničky. Nepredávame tovar určený pre domáce potreby z niklu a chrómované, ktoré nie sú vhodne pre sterilizáciu, predávame len profi nástroje.

 • Skalpely

  Skalpely.

  Ponúkané skalpely sú chirurgickým náradím najvyššej kvality a zaručujú pri správnom zaobchádzaní aj Vašu kvalitnú prácu. Vybrali sme pre Vás skalpely firmy Medin, ktorá už desaťročia vyrába chirurgické nástroje najvyššej kvality. Perfektné ostrie a dlhá životnosť sú garantované výrobcom. Samozrejme sa dajú po určitej dobe opätovne nabrúsiť. Dodržujte hygienické predpisy v čistení nástrojov a dezinfekcii. Nezabudnite nástroje postriekané krvou sterilizovať. Odporúča sa ostré nástroje, ako kliešte na nechty a skalpely nesterilizovať na 180° C, ale šetrne na 160º C na 60 minút. Ešte vhodnejšie pre ostré nástroje je autokláv pri teplotách okolo 124° C.

 • Iné náradie

  Náradie pre pedikúru.

  Náradie pre pedikúru, ktoré nutne potrebujete do Vášho výberu k ošetreniu pacientov. Ponúkame náradie na pedikúru ako nástrojov, tak aj dezinfekčných vaničiek. Nechýba ani kvalitná rašpľa na tvrdú kožu na pätách od známeho výrobcu Medisana zo Švajčiarska. Mnohokrát napodobňovaná, ale kvalitou nedostihnuteľná. Rohový pilník alebo exkavátor patrí na každé pracovisko pedikúry. Mosadzná kefka na čistenie fréz, alebo olejček na nožničky a kliešte na nechty je tiež nevyhnutný vo Vašom náradí. Pozrite sa na náš bohatý výber a vyberte si potrebné náradie na pedikúru.

 • Kozmetické pomôcky

  Kozmetické pomôcky.

  Kozmetické pomôcky pre Vašu potrebu, vyberte si z našej ponuky. Ponúkame ohrievače vosku v rôznych prevedeniach a zostavách, ako aj pinzety a nástroj na kožtičku. Pre lepšie videnie predávame okuliare s lupou a aj nástavce s lupou na okuliare. Samozrejme Vám na požiadanie zoženieme akýkoľvek inštrument na kozmetické účely. Máme zastúpenie najväčšej nem. firmy Ionto-Comed, ktorá zásobuje kozmetickými produktmi nielen Nemecko, ale má zastúpenie na celom svete. Radi Vám zašleme na Váš dotaz nielen obrázky ale aj popis a cenu.

   

 • Učebnice a plagáty

  učebnice a plagáty