Vybavenie pre pedikúru a manikúru: Kreslá, lehátka, stoličky a rôzne doplnky

Pedikúra a manikúra potrebuje náš nábytok a v každom salóne by iste nemal chýbať nábytok pre pedikúru od nás. Ponúkame tu široký výber sortimentu ako sú kresla pre pedikúru, stoličky, pracovné stolčeky, lehátka, masážne lehátka, kufre pre Vaše prístroje a v neposlednom rade tu nájdete tiež svetlá s lupou a pojazdné vaničky.

Predaj vybavenia pre pedikúru a manikúru je náplňou nášho eshopu a stačí si len vybrať! Väčšina nášho vybavenia pre pedikúru pochádza z Nemecka a odpovedá tým najvyšším štandardom čo sa týka kvality, ale aj pohodlia a designu. Kozmetické alebo pedikérske kreslo je ovládané väčšinou el. motormi, ktoré uľahčujú polohovanie. Pracovný stolček, kreslo a stolička má byť v súlade a dodávať miestnosti dojem uceleného vzhľadu. Vybavenie pre pedikúru a manikúru dodávame aj v rôznych designoch a nemáme problém ani s Vašimi individuálnymi požiadavkami. Budete potrebovať kompletné vybavenie pre Vašu pedikúru alebo manikúru? Obráťte sa na nás, radi Vám pomôžeme s výberom vybavenia pre Vašu pedikúru alebo manikúru.

Vybavenie 

Podkategórie

 • Pedikérske kreslá

  Kreslá pre pedikúru

  Pedikérske kreslo je Vaša najdôležitejšia časť vybavenia Vášho salóna. Prečo? Na kresle sedí zákazník a Vy ho ošetrujete.Nevyhnutne potrebujete k ošetreniu päty kreslo, ktoré Vám umožní dostať pätu najmenej do výšky očí, inak sa budete musieť skláňať a hrbiť, čo budete skoro cítiť v chrbte.

  Kreslá pre pedikúru máme vo veľkom výbere. Diaľkové ovládanie el. motorov Vám uľahčí nastavenie polohy príjemnej pre zákazníka a uľahčí predovšetkým ľahšie a pohodlnejšie ošetrenie pacientov. Kreslo by malo byť aj otočné.

  Kreslá pre pedikúruponúkame od jednoduchých až po designovo krásnym a pohodlným a aj extravagantným. Kvalita kresla pre pedikúru alebo kozmetiku je úplnou samozrejmosťou. Záruka na kreslo a pozáručný servis je zaistený.

 • Kozmetická kreslá

  Kozmetické kreslá

  Ponúkame inovované, funkčné a absolútne spoľahlivé kozmetické kreslá s vynikajúcim pomerom ceny a čo za túto cenu dostanete. Predávame len špičkové kreslá od nemeckých výrobcov, žiadnu Čínu. Výroba kresiel je v Nemecku a výrobca reaguje aj na priania zákazníkov. Vysoký komfort čalúnenia, funkčnosť a špičkový design. Kozmetické kreslá sú nielen funkčne a designovo vyrobené, ale ich komfortné prevedenie sa nebude páčiť len Vám, ale aj všetkým zákazníkom. Ďalšou prednosť našich kresiel je v nosnosti, kde ponúkame kozmetické kreslá až do 200 kg zaťaženia. Môžete si vybrať komfortné čalúnenie napr. so zahrievacím matracom alebo s nepriepustným povlakom pre olejové masáže. Samozrejme je čalúnenie odolné proti dezinfekčným a čistiacim prostriedkom.

  Náhradné diely sú na roky zaručené a kozmetické kreslá Vám budú slúžiť dlhodobo a bez porúch.

 • RELAX a WELNESS lehátka

  Relax a wellness lehátka

  S Ionto-Wellness lehátka máte možnosť voľby medzi 2 prvotriednymi ošetreniami, ktoré si môžete individuálne konfigurovať a tak Vašim predstavám o prvotriednom ošetrení prispôsobiť. Lehátka sú v rôznych prevedeniach ako v deliteľnej ložnej plocha alebo naklonenie sedacej, opernej a nožnej časti, posuvné a regulovateľné podložky pod ruky. Samozrejme je ovládanie cez el. motory, väčšinou 4 motory ovládajú celé lehátko. Čalúnenie je príjemné pre zákazníka a dá sa ešte zmäkčiť prídavnou Visko podložkou. Wellnes lehátka sa vyrábajú v dvoch šírkach 76 a 85 cm a spodný stojan lehátka si môžete vybrať v niekoľkých farbách a dekóre a dokonca aj s osvetlením. Samozrejme si môžete objednať aj lehátko s vibračným matracom alebo vibrácie zvukové, kde idú do ležiacej plochy zabudované reproduktory.

  Plne automatické lehátka do exkluzívnych salónov. Exkluzívne lehátka, super design, spoľahlivosť nem. výrobkov a záruka servisu a náhradných dielov. Je vhodné do salónov, kúpeľov, hotelov a pod.

 • Pracovné stoličky

  Stoličky pre pedikúru

  Stoličky pre obsluhu pracoviska, vhodné pre pedikúru a manikúru. Nastaviteľné vo výške sedadla, v naklopení operadla k získaniu optimálnej a individuálnej polohy pre pedikérku.

  Stolička nastaviteľná vo výške pre pedikérku alebo nastaviteľná podnožka pod nohu zaručí optimálnu obsluhu zákazníka a pohodlie pre obsluhu.<br<> Stoličky pre pedikúru ponúkame v širokej škále nielen tvarov ale aj čo sa týka vysokého komfortu pre sedaciu a chrbtovú časť tela. Po kresle je stoličke pre pedikérku ten najdôležitejší kus vybavenia. Nezabudnite, že na stoličke sedíte veľa hodín. Vaša stolička musí byť kvalitných kolieskach, aby Vám uľahčila ľahký pohyb okolo pacienta. Sedacia časť musí vyhovovať Vášmu profilu sedacej časti a operadlo by malo byť nastaviteľné horizontálne aj vertikálne.

 • Pedikérske podnožky pod nohy

  Podnožky pod nohy

  Podnožky pod nohy nastaviteľné vo výške a sklone operadla. Podnožka pod nohu je nevyhnutná najmä u tzv. mokrej pedikúry a zdvíha nohu do potrebnej výšky k úkonom na nohe a chodidle. Podnožka pod nohy je vyrábaná v širokej palete farieb, ale aj tvarov a s rôznymi funkciami, napr. sklápacia a nastaviteľná do výšky.

  Pojazdné vaničky je lacná alternatíva k pevne zabudovaným vaničkám a splňuje najprísnejšie hygienické predpisy. Vanička na pedikúruje pojazdná a dovnútra sa vkladajú jednorázové vrecúška z plastu na jedno použitie. Ponúkame vaničky štvorcového a oválneho tvaru a do ich príslušné vrecúška. Pojazdné vaničky na pedikúru odporúčame do prevádzok, kde nie je miesto pre pevné zabudovanú vaničku alebo keď nie je Vaše kreslo otočné. Tu splní pojazdná vanička predpisy hygieny pre prevádzku pedikúry. Dávajte zákazníkovi do vaničky vlažnú až teplú vodu s nejakou mydlovou penou a nechajte im tam nohy aspoň 5 – 7 minút u prístrojovej pedikúry namočené, potom nohy utrite a postriekajte IncidinomSpray M a začnite pracovať na nechtoch. Medzitým uschnú aj chodidlá pre ošetrenie frézkami.

 • Pojazdné vaničky pre pedikúru
  Pojazdné vaničky sú lacná alternatíva k pevne zabudovaným vaničkám, spĺňajú najprísnejšie hygienické predpisy.
 • Pracovné stolíky

  Pracovné stoly s priehradkami, zásuvkami, ľahko umývateľný povrch, špičkový design, samozrejme na kolieskach. Pracovný stôl pre pedikúru je vhodný pre uloženie prístroja na pedikúru a nástroje pre pedikúru nájdu svoje miesto v priehradkách. Stôl pre pedikúru by mal byť pojazdný na kolieskach a ľahko nastaviteľný do polohy príjemnej pre pedikérku. Ľahko umývateľná plocha a dezinfekcia plôch je podmienkou. Stôl pre pedikúru by mal byť aj dosť veľkou pracovnou plochou pre náradie na pedikúru, potrebu dezinfekcie, poprípade aj miesto pre sterilizátor, ultrazvukový čistič.

 • Svetlá s lupou

  Svetlá s lupou

  Svetlá s lupou Vám zaistia dobré osvetlenie pre Vašu prácu a v prípade potreby použijete pre zväčšenie zabudovanú lupu. Svetlo s lupou je vhodné predovšetkým pre pracovisko s menším prístupom svetla vzhľadom k malým oknám alebo slabšiemu osvetleniu. Svetlá s lupou sa používajú pri práci na kurích okách alebo pre zväčšenie miesta a rozoznanie, či to nie je bradavica a je to skutočne kurie oko. Zásada pre pracoviská pedikúry je ale dobré denné osvetlenie, ktoré si ráno a neskoro večer môžete s lampou vylepšiť.

 • Kufre na prístroje

  Kufre pre prístroje

  Kufre pre prístroje sú nenahraditeľné v mobilnej pedikúre, uložíte všetko, čo potrebujete na jedno miesto a máte všetko so sebou. Kufre pre pedikúra sa vyrábajú v mnohých variantoch a sú ako „ušité“ aj pre jednotlivé prístroje. Potrebné nástroje, frézky, dezinfekčné prostriedky a iné pomôcky sa dajú uložiť do vyhradených priestorov. Samozrejme je väčšina kufrov pre prístroje vybavená aj transportným nosičom s kolieskami. Kufre pre prístroje Vám uľahčia transport a chránia prístroj a náradie pred poškodením. Kufre pre brúsky sú väčšinou vybavené aj ďalšou elektrickou zásuvkou pre pripojenie iného zariadenia ako je napr. osvetlenie alebo malý prenosný sterilizátor. Prístroje zostávajú pri práci v kufríku a nie je potrebné ich z kufra pre prístroje vyberať.

 • Manikérské stoly s odsávaním

  Manikúrové stoly s odsávaním.

  Dôležité vybavenie Vášho salóna predstavujú manikúrové stoly s odsávaním s pekným designom a funkčným aj estetickým prevedením. Stoly s odsávaním musia pohladiť Váš zrak aj zrak Vášho zákazníka. Ale nielen design, ale aj funkčnosť odsávania je dôležitým komponentom. Vyberte si z našej ponuky a budete spokojní. Samozrejme Vám môžeme dodať ďalších veľa modelov rôznych stolov, stačí sa s nami len spojiť. Môžeme Vám vybrať na nem. trhu stôl podľa Vašich predstáv designu a vybavenia. Disponujeme niekoľkými kvalitnými dodávateľmi a radi Vám pomôžeme pri zariaďovaní Vášho salóna.

  Pracovné stoly s priehradkami, zásuvkami, ľahko umývateľný povrch, špičkový design, samozrejme na kolieskach. Pracovný stôl pre pedikúru je vhodný pre uloženie prístroja na pedikúru a nástroje pre pedikúru nájdu svoje miesto v priehradkách. Stôl pre pedikúru by mal byť pojazdný na kolieskach a ľahko nastaviteľný do polohy príjemnej pre pedikérku. Ľahko umývateľná plocha a dezinfekcia plôch je podmienkou. Stôl pre pedikúru by mal byť aj dosť veľkou pracovnou plochou pre náradie na pedikúru, potrebu dezinfekcie, poprípade aj miesto pre sterilizátor, ultrazvukový čistič.

 • Masážne lehátka

  Masážne lehátka

  Masážne lehátka ponúkame v širokej škále tvarov, farieb a vybavenia. Jednoduché lehátka pevné, masážne lehátka s hydraulickým nastavením a aj lehátka s el. motormi s diaľkovým ovládaním. Masážne lehátka sú vyrobené u popredných nemeckých výrobcov a EÚ výrobcov. Nepredávame žiadne, kde nie je zaručený servis a náhradné diely. Sú stabilné a funkčné a spoľahlivosť made in Germany. Samozrejme ponúkame zákazníkom bohatý výber farieb a aj výšku vankúšov. Masážne lehátka dodávame osobne priamym dovozom od výrobcu. Dodacia doba môže byť dlhšia ako 5 týždňov, objednajte si Vaše lehátko včas.

 • Lehátka
  Ponúkame lehátka od kvalitných výrobcov s dlhoročnou zárukou na funkčnosť aj náhradné diely.