Exkluzívne profesionálne brúsky na pedikúru

Exkluzívne profesionálne brúsky na pedikúru pre náročné salóny a výbornou obsluhou pre vybranú klientelu. Nielen dizajn, ale predovšetkým kombinácia brúsky s postrekom a odsávaním alebo vysokootáčkových prístrojov, ktoré sú na úrovni dentálnych zariadení. Malá poruchovosť vďaka pohonu vzduchom, bez mikromotorov a odsávacích motorov.

Je vhodný pre salóny s viacerými pracoviskami pre pedikúru. Jeden kompresor s 30 l môže zásobovať vzduchom až 10 pracovísk, menší kompresor s 9 litrami zvládne bez prídavného zásobníku ľahko 4 pracoviská. Kompresor sa dá umiestniť v samostatnej miestnosti a pomocou tenkých hadíc rozviesť k jednotlivým pracoviskám.

Kompresory sú tzv. suché kompresory, t.j. bez olejového mazania a tým zaručujú úplne čistý vzduch dodávaný k pohonu ručných dielov. Ďalšou výhodou sú ľahučké ručné diely bez ťažkej odsávacej hadice, iba slabá hadička so vzduchom a sprejom a tá nezaťažuje Vaše zápästie. Skrinka je vybavená troma rôznymi ručnými dielmi. Ručný diel pre normálne frézky, na ktoré ste zvyknuté od odsávacích prístrojov. Ďalší ručný diel je turbínkový až do 450.000 otáčok, kde pracujete absolútne bez tlaku na frézku a na základe týchto vysokých otáčok je pre pacienta ošetrenie absolútne bezbolestné a tým aj príjemné. Tretí ručný diel je trojfunkčná tryska k rýchlemu vyčistenie valu, bez pridania spreja k okamžitému vysušeniu a odstráneniu všetkých nečistôt. Výhody vzduchového pohonu sú v tom, že nepotrebujete elektrický pohon mikromotoru, zmenšuje sa váha ručného dielu a celý systém je skoro bez údržby a zaisťuje bezporuchový chod Vašej praxe. Nižšie náklady na prevádzku sú viditeľné, ale predovšetkým si uľahčíte prácu a lepšie ošetríte zákazníka.

Exkluzívne profesionálne brúsky 

Zobrazených 1 - 2 z 2 položiek