Kozmetické kreslá

Ponúkame inovované, funkčné a absolútne spoľahlivé kozmetické kreslá s vynikajúcim pomerom ceny a čo za túto cenu dostanete. Predávame len špičkové kreslá od nemeckých výrobcov, žiadnu Čínu. Výroba kresiel je v Nemecku a výrobca reaguje aj na priania zákazníkov. Vysoký komfort čalúnenia, funkčnosť a špičkový design. Kozmetické kreslá sú nielen funkčne a designovo vyrobené, ale ich komfortné prevedenie sa nebude páčiť len Vám, ale aj všetkým zákazníkom. Ďalšou prednosť našich kresiel je v nosnosti, kde ponúkame kozmetické kreslá až do 200 kg zaťaženia. Môžete si vybrať komfortné čalúnenie napr. so zahrievacím matracom alebo s nepriepustným povlakom pre olejové masáže. Samozrejme je čalúnenie odolné proti dezinfekčným a čistiacim prostriedkom.

Náhradné diely sú na roky zaručené a kozmetické kreslá Vám budú slúžiť dlhodobo a bez porúch.

Kozmetická kreslá 

 • 0 Recenze

    Kozmetické lehátko  Komfort Xtension 4M je svojimi funkciami a komfortom ťažko dosiahnuteľné. Toto budú Vaši zákazníci pociťovať a aj Vám ponúka kreslo maximum profesionálnej obsluhy a ošetrenia zákazníka. Nosnosť 180 kg.

  2 700,00 € dodací doba 6-8 týdnů
  dodací doba 6-8 týdnů
 • 0 Recenze

  Kozmetické lehátko Komfort Xtension 5M je svojimi funkciami a komfortom ťažko dosiahnuteľné. Toto budú Vaši zákazníci pociťovať a aj Vám ponúka kreslo maximum profesionálnej obsluhy a ošetrenia zákazníka.  Nosnost 180 kg.

  3 800,00 € dodací doba 6-8 týdnů
  dodací doba 6-8 týdnů
 • 0 Recenze

  Komfort Xdream je špičkové kreslo na kozmetiku od nemeckého výrobcu so 4 motormi. Vhodné aj pre masáže.

  2 400,00 € dodací doba 6-8 týdnů
  dodací doba 6-8 týdnů
 • 0 Recenze

  Kreslo AF1 je poloautomatické, stabilné, kvalitné vankúšovanie.  Je univerzálne, vhodné aj pre kozmetiku a masáže, dá sa nastaviť  aj do vodorovnej polohy.

  2 550,00 € dodací doba 6-8 týdnů
  dodací doba 6-8 týdnů
 • 0 Recenze

  Kreslo pre pedikúru je komfortné kreslo s 3 el. motory, funkčné cez diaľkové ovládanie s funkciou memory, vyklápacie opierky pod ruky, maximálna výška opierok pod päty 120 cm. Kreslo je v bezchybnom stave po krátké prevádzke a novo čalúnené.

  1 520,00 € dodací doba 6-8 týdnů
  dodací doba 6-8 týdnů
 • 0 Recenze

  Výška sedátka nastaviteľná od 57 do 83 cm, účelovo formovaná, v rôznych farbách.

  650,00 € skladom
  skladom
Zobrazených 1 - 6 z 6 položiek