Brúsky pre pedikúru so sprejom

Choďte s dobou, naučte sa využívať novú, šetrnejšiu a rýchlejšiu metódu prístrojovej pedikúry!!! Brúsky pre pedikúru s postrekom zaručujú tichá chod prístroja a rýchlejšiu a príjemnejšiu prácu a pocity zákazníka. Presvedčte sa sami. Prístroje pre pedikúru s postrekom sú výkonnejšie ako prístroje s odsávaním, sú tichšie a zaručujú úplnú bezprašnosť. Miesto ošetrenia je chladené a nehrozí popálenie zákazníka a je možne použiť vyšších otáčok fréz. Za prácu s brúskou s postrekom Vám bude každý zákazník vďačný.

Brúsky so sprejom pre pedikúru sú ďalším pokrokom v oblasti pedikúry. Boli vyvinuté na základe zubárskych brúsok, ktoré vyžadujú vysoké otáčky nad 50.000 ot/min. a nesmú zub rozohriať a pacienta tak spáliť a spôsobiť mu bolesť. Na tomto princípe pracujú brúsky so sprejom a chladí brúsené miesto nielen sprejom, ale z väčšej časti prúdom vzduchu rozprašujúcim vodu z nádržky.

Práca s brúskou so sprejom je zo začiatku trochu náročnejšia ako s prístrojom s odsávaním, ale je to ako so všetkým, je potrebné si na túto techniku zvyknúť. Budete ju ovládať práve tak rýchlo ako ste sa naučili aj iné veci. Samozrejme sa vyrábajú aj frézky väčších rozmerov, ktoré sú vo vnútri duté a kvapalina a vzduch účinne zasahujú miesto brúsenia.

Špeciálne odľahčené frézky diatwister sú tie najúčinnejšie na stvrdnutú kožu na pätách. Výhoda diamantových frézok oproti brúsnym čiapočkám je ich sterilizácia a dlhá životnosť. Frézky pre prístroje so sprejom sa vyrábajú tiež v rôznych veľkostiach, tvaroch a z rôznych materiálov.

Brúska pre pedikuru s postrekem 

 • 0 Recenze

  Prístroj na pedikúru s hmlovým postrekom Podotronic Octopus. Technické parametre: 2 000 až 40 000 ot/min. 3 pamäte, váha 3 kg s ručným dielom, rozmery: 260 x 136 x 170mm. Výrobcom je firma Unitronic GmbH, BRD

  1 550,00 € skladom
  skladom
 • 0 Recenze

  Profesionálny prístroj na pedikúru s hmlovým postrekom. Najpredávanejšie prístroj špičkovej kvality s modernou technológiou postrekovej techniky, absolútne tichý, ľahučký ručný diel 13,5 cm.

  2 050,00 € skladom
  skladom
 • 0 Recenze

  Prístroj na pedikúru s postrekom Asteria 1000 je ideálny pre prácu v pedikúre. Hodí sa predovšetkým pre začiatočníkov tejto techniky, má jemné rozprašovanie. Otáčky do 30 000 ot / min

  1 650,00 € skladom
  skladom
 • 0 Recenze

  Brúska na pedikúru Sueda Spray L s hmlovým postrekom spĺňa normy CE a splní aj všetky Vaše očakávania. Brúska na pedikúru s postrekom zvýši Vašu produktivitu a zníži možnosť popálenia frézkou na minimum. Ručné diel so svetlom + 200 €

  3 100,00 € skladom
  skladom
Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek