Kufre pre prístroje

Kufre pre prístroje sú nenahraditeľné v mobilnej pedikúre, uložíte všetko, čo potrebujete na jedno miesto a máte všetko so sebou. Kufre pre pedikúra sa vyrábajú v mnohých variantoch a sú ako „ušité“ aj pre jednotlivé prístroje. Potrebné nástroje, frézky, dezinfekčné prostriedky a iné pomôcky sa dajú uložiť do vyhradených priestorov. Samozrejme je väčšina kufrov pre prístroje vybavená aj transportným nosičom s kolieskami. Kufre pre prístroje Vám uľahčia transport a chránia prístroj a náradie pred poškodením. Kufre pre brúsky sú väčšinou vybavené aj ďalšou elektrickou zásuvkou pre pripojenie iného zariadenia ako je napr. osvetlenie alebo malý prenosný sterilizátor. Prístroje zostávajú pri práci v kufríku a nie je potrebné ich z kufra pre prístroje vyberať.

Kufre na prístroje 

 • 0 Recenze

  Mobilný kufrík pre S 35 na spodnej strane veka odnímateľný zásobník na nástroje, v kufri samotnom je plastický zásobník na inštrumenty, dezinfekciu a pod. halogénová lampa + 165 EUR s DPH.

  380,00 € skladom
  skladom
 • 0 Recenze

  Kufor pre prístroje Sprint, vo vnútri je zásuvka pre prístroj a lampu, prázdny stojan na frézky, prázdny box pre malé nástroje.

  440,00 € skladom
  skladom
 • 0 Recenze

  Mobilný kufrík, na spodnej strane veka sa nachádza zásobník na nástroje, odnímateľný, rozmery: 16x48x43, váha 4,9 kg, halogénová lampa + 190 EUR s DPH.

  430,00 € skladom
  skladom
 • 0 Recenze

  Kufor pre prístroj Medivac Komfortné vybavenie, 2 el. zásuvky, vynikajúce uloženie prístroja, 2 priehradky pre hygienické boxy, možnosť pripojenia halogénovej lampy. Príslušenstvo, ktoré je možné si prikúpiť: držiak s kolečkami k pohodlnému transportu, remeň k noseniu na ramene, odkladacia plocha pre inštrumenty, hygienické boxy, el. kábel k pripojeniu...

  580,00 € skladom
  skladom
Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek